728x90 AdSpace

ARTIKEL BARU

28 May 2009

Gambar bogel Carla Bruni | First Lady of France | Hollywood Gossip - Celebrity News, Pictures, and Rumors

Gambar bogel Carla Bruni | Carla Bruni nude picture | Carla Bruni naked picture | First Lady of FranceGAMBAR fail menunjukkan Bruni dan suaminya, Sarkozy.

BERLIN - Gambar bogel Carla Bruni iaitu isteri Presiden Perancis, Nicolas Sarkozy dijangka mencecah harga tertinggi apabila dilelong pada minggu depan, lapor sebuah akhbar semalam.

Satu gambar bogel yang menunjukkan wanita itu berbaring dirakamkan pada 1994 ketika dia berumur 26 tahun dan sedang bercinta dengan legenda rock, Mick Jagger.

Ketika gambar itu dirakamkan, dia sedang mencipta nama dalam bidang peragaan.


Gambar bogel Carla Bruni | Carla Bruni nude picture | Carla Bruni naked picture | First Lady of France
[ MORE CARLA BRUNI PICTURE ]


Suami Bruni yang merupakan pemimpin popular di Perancis tidak menghadapi sebarang masalah berhubung lelongan gambar bogel itu.

Satu sumber Istana Elysee iaitu tempat kediaman Presiden Perancis berkata: "Sarkozy sudah membuat penjelasan bahawa gambar itu tidak mencetuskan masalah terhadap dirinya kerana dia mengetahui ia merupakan satu-satunya gambar yang wujud dan menarik.

Gambar bogel Carla Bruni | Carla Bruni nude picture | Carla Bruni naked picture | First Lady of France
[ MORE CARLA BRUNI PICTURE ]

"Sebahagian gambar itu mungkin menunjukkan dia (Bruni) berbogel tetapi Bruni merupakan seorang wanita yang cantik dan merupakan seorang model selain pernah menggayakan tubuhnya untuk gambar yang mempunyai merit seni." - Agensi

BIODATA
Name : Carla Bruni
Birth name : Carla Gilberta Bruni Tedeschi
Also known as : Carla Sarkozy
Carla Bruni-Sarkozy
Date of Birth : 23 December 1967
Place of Birth : Turin, Italy
Position : First Lady of France
Occupation(s) : Singer, Songwriter,Model
Genre(s) : Folk, Pop rock
Spouse : Nicolas Sarkozy
Residence : Paris
Age : 41
Nationality : French, Italian


[SUMBER]
[PHOTO]

Mahu dapatkan pelbagai maklumat tips,informasi terkini dari
Rahsia Perkahwinan SECARA PERCUMA setiap hari ?
Daftarkan email anda[ di sini ]



  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

1 comments:

  1. Gambar bogel orang terkenal memang ade VALUE tinggi...

    ReplyDelete

Item Reviewed: Gambar bogel Carla Bruni | First Lady of France | Hollywood Gossip - Celebrity News, Pictures, and Rumors Description: Rating: 5 Reviewed By: rahsia perkahwinan
Scroll to Top