728x90 AdSpace

ARTIKEL BARU

02 February 2008

Negeri Johor | Majlis AGAMA ISLAM Negeri

MAJLIS AGAMA ISLAM NEGERI JOHOR ( IBU PEJABAT )
Tingkat 5, Blok 'B',
Pusat Islam Iskandar Johor,
Jalan Masjid Abu Bakar,
Karung Berkunci 725, 80990,
Johor Bahru, Johor Darul Takzim.

Tel : 07-2282999, 07-2282937
Faks :
07-2238752 / 07-2275173

LAYARI
http://www.maij.gov.my



PEJABAT-PEJABAT AGAMA DAERAH JOHOR

PEJABAT AGAMA DAERAH JOHOR BAHRU
Tkt. 1 Pusat Islam Iskandar Johor,
Jalan Masjid Abu Bakar
80990 Johor Bahru
Johor Darul Takzim
Tel : 07-2282941, Faks: 07-2271549
johor_bahru@maij.gov.my

PEJABAT AGAMA DAERAH BATU PAHAT
Jalan Bakau Condong,
83000 Batu Pahat,
Johor Darul Takzim
Tel : 07-4343566, Faks: 07-4327357
batu_pahat@maij.gov.my

PEJABAT AGAMA DAERAH MUAR
Jalan Petri,
84000 Muar,
Johor Darul Takzim
Tel : 06-9534263, Faks: 06-9537209
muar@maij.gov.my

PEJABAT AGAMA DAERAH KLUANG
Aras 2, Jalan Pejabat Kerajaan,
86000 Kluang,
Johor Darul Takzim
Tel : 07-7728690, Faks: 07-7713542
kluang@maij.gov.my

PEJABAT AGAMA DAERAH SEGAMAT
Batu 1, Jln. Buloh Kasap,
85000 Segamat.
Johor Darul Takzim
Tel : 07-9312254, Faks: 07-9314179
segamat@maij.gov.my

PEJABAT AGAMA DAERAH PONTIAN
Aras 2, Bangunan Sultan Ismail,
82000 Pontian,
Johor Darul Takzim
Tel : 07-6879493, 07-6861395
pontian@maij.gov.my


PEJABAT AGAMA DAERAH KOTA TINGGI
Aras 5, Bangunan Sultan Iskandar,
Jalan Tun Habab 81900 Kota Tinggi,
Johor Darul Takzim
Tel : 07-8832444, Faks: 07-8826859
kota_tinggi@maij.gov.my

PEJABAT AGAMA DAERAH MERSING
Jalan Masjid,
86800 Mersing,
Johor Darul Takzim
Tel: 07-7991073 , Faks: 07-7996946
mersing@maij.gov.my

PEJABAT AGAMA DAERAH LEDANG
D/a: Pejabat Masjid Jamek Ledang, Johor
Tel : 06-9521573 , Faks : 06-9537209


Mahu dapatkan pelbagai maklumat tips,informasi terkini dari
Rahsia Perkahwinan SECARA PERCUMA setiap hari ?
Daftarkan email anda[ di sini ]
  • Blogger Comments
  • Facebook Comments

0 comments:

Post a Comment

Item Reviewed: Negeri Johor | Majlis AGAMA ISLAM Negeri Description: Rating: 5 Reviewed By: rahsia perkahwinan
Scroll to Top